yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Z Nation 1. Sezon izle bölüm 1080p, 720p

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...
5.0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Z Nation 1. Sezon izle bölüm 1080p, 720p

- Film Konusu:

Z Nation 1. Sezon izle bölüm 1080p, 720p. Dizinin konusu:
İnsanların zombiye çeviren çok tehlikeli bir virüs dünyaya salınmıştır. Virüsün etkisinin geçmesinden 3 yıl sonra bu virüse karşı bağışıklı olan tek kişinin New York’tan Kalifornia'ya götürülmesi işlemi başlatılır. Faal halde olan son laboratuvar, bağışıklık sahibi bu insanın kanını beklemektedir. Tüm insanlar için kullanılabilecek bir ilacın bu laboratuvarda üretilme umudu vardır. Çünkü bu kan bir zombiyi tekrar insana dönüştürebilecek güçtedir. Uzun ve yorucu bir yolculuk bu kişiyi götürecek grubu beklemektedir.
Henüz 1. bölümü yayına girmiş olan dizi, Walking Dead ile kıyaslanmaya başladı bile. Bu sebeple genel manada eleştiri yapmak için şuan biraz erken ama gelen görüşler pek parlak değil. Dizinin oyuncu kadrosunda yıldız diyebileceğimiz isimler olmasada aşina olduğumuz bazı oyuncular var. Russell Hodgkinson, Harold Perrineau, Michael Welch ve DJ Qualls bu isimlerden birkaçı. Dizinin şuana kadar, 909 kullanıcıdan aldığı oy oranının ortalaması 5,0. Aksiyon, bilim-kurgu ve dram öğelerini barındıran dizi ilk 13 bölüm için Syfy kanalı ile anlaşma sağladı. Böylece The Walking Dead'in tek başına sürdürdüğü tek zombi dizisi olma özelliği de değişmiş oldu.
Zombi filmlerini sevenlerin göz atması gereken Z Nation 1. Sezon izle tüm bölüm ve partlar 1080p, 720p şeklinde yüklenecektir. Sitemiz sinemapol.org üzerinden düzenli olarak yayına alınacaktır.
Kefiyli seyirler diler, yorumlarınızı bekleriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1