yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Zengin Ol Yada Uğrunda Öl izle (2005) Türkçe Altyazılı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


4.8
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Zengin Ol Yada Uğrunda Öl izle (2005) Türkçe Altyazılı

Get Rich or Die Tryin' - Film Konusu:

Zengin Ol Yada Uğrunda Öl izle (2005) Türkçe Altyazılı

Zengin Ol Yada Uğrunda Öl izle filminin başrolünde rap yıldızı 50 Cent var. Başrollerdeki isimler 50 Cent, Terrence Howard, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Viola Davis, Bill Duke. Get Rich or Die Tryin' imdb puanı 4,8.
Annesi uyuşturucu satıcısı olan genç Marcus, Run Dmc döneminin etkilediği rap sevdalısı bir çocuktur. Annesinin bir cinayete kurban gitmesi sonucu anneannesinin yanına taşınır. Bu kalabalık evde bir yabancı gibi kalan Marcus, bodrum katında kalacak ve hastası olduğu sneaker ayakkabılar için aile mesleğine devam edecektir. Annesinin de patronu olan uyuşturucu çetesi lideri Majestic (Adewale Akinnuoye-Agbaje), bu genç adamı yanına alacak ve yıllar geçtikçe onu en iyi satıcısı yapacaktır. İşleri büyütmeyen başlayan Marcus, uzun zamandır görmediği ilk aşkı Charlene ile karşılaşır ve tekrar görüşmeye başlarlar. Marcus'un bu hızlı yükselişi bölgenin esas lideri olan Levar'ın da (Bill Duke) gözünden kaçmaz. Kolombiyalılarla girdiği silahlı mücadeleler sonunda hapse düşen Marcus, ilerde en yakın arkadaşı ve menajeri olacak Bama (Terrence Howard) ile tanışır. Dışarı çıktığında aklında sadece müzik yapmak vardır ve uyuşturucu işin bırakır. Majestic'in en iyi rapçisi Dangerous'a göndermeler yapan Marcus, Majestic'in siniri bozar ve Majestic, Marcus'un yeni doğmuş bebeğini ve eşini tehdit eder. Marcus yeni parçasında bu seferde Majestic'e saydırır. İntikamını müziğiyle almaktadır. Bama, son bir illegal iş için Marcus'un aklına girer ve iş bitiminde Marcus en yakın arkadaşlarından birinin ihanetine uğrar. Uzun süren iyileşme döneminden sonra efsane geri dönecektir.
Zengin Ol Yada Uğrunda Öl izle filmini isteğiniz üzerine sitemiz Sinemapol arşivine ekledik. Film Türkçe Altyazılı full hd olarak yayına alınmıştır. Full HD filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler, yorumlarınızı bekliyoruz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1