yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Zincirsiz – Django 2012 Türkçe Altyazı izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.5
Türkçe Altyazı
Hd 720p
Zincirsiz – Django 2012 Türkçe Altyazı izle

Django Unchained - Film Konusu:

Zincirsiz - Django filmi, Amerikan İç Savaşı’ndan 2 sene önce, Köle Django ve Alman asıllı ödül avcısı Dr. King Schultz' un yollarının kesişmesiyle başlıyor. Django, eski efendisini ölü ya da diri ele geçirmek isteyen Schultz ile anlaşmaya kara verir ve özgürlüğü karşısında Brittle kardeşleri kendisine getirme sözünü verir. Görev başarıyla tamamlar ama ikilinin yolları ayrılmaz. Schultz ve Django beraber Güney’in en çok aranan suçlularının peşine düşmeye kara verirler.

‘Avlanma’ yeteneği her geçen gün artan Django’nun artık sadece tek bir amacı vardır: köle ticareti sebebiyle kaybettiği eşi Broomhilda’yı bulmak ve tekraer onunla birlikte olmak. Bu amaç onları adı iyi anılmayan “Candyland” çiftliğine ve çiftliğin sahibi olan Calvin Candie’ye ulaştıracaktır.

Sinemanın parlak zekalı ismi, Oscarlı yönetmen Quentin Tarantino'nun uzun uğraşlar sonunda ortaya çıkardığı bu Western uyarlaması projesi önemli oyuncuları kadrosunda barındırıyor. Başrollerde Jamie Foxx, Christoph Waltz yer alırken, Kerry Washington, Leonardo DiCaprio ve Samuel Jackson gibi diğer önemli yıldızlarda göz dolduran diğer isimler.
Usta yönetmen hakkında daha fazla bilgi için wikipedia sayfasını da inceleyebilirsiniz.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Quentin_Tarantino

Türkçe Dublaj seçeneğiyle sunduğumuz bu filmi, 720p kalitesinde sitemizden izleyebilirsiniz.

sinemapol.org iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1